سوال اينجاست سيب شرکت اپل از کجا اومده حتما براي اين سوال پيش اومده مخصوصا سيب گاز زده اپل.

من در اين مورد زياد خواندم و ممکن است در مورد آن شنيده باشيد، اکنون تمام داستان هاي مربوط به آن را براي شما بازگو مي کنيم. با ما بمان.

بعد از اينکه متوجه شد اپل قدرت زيادي دارد و مي تواند بازار را در اختيار بگيرد، برنامه اي براي نشان دادن قدرت خود به مردم ارائه مي کند. اعلام کرد که هرکسي که از محصولات اين شرکت ايراد بگيرد، هر چه بخواهد به او داده خواهد شد. داد
      شخصي وجود دارد که مي تواند از محصولات اپل ايراد بگيرد.

وقتي از او مي‌پرسند چه مي‌خواهي، مي‌گويد من مي‌خواهم نصف اين سيب را به همه بگويم که اپل هميشه ناقص خواهد بود!

اين داستان هيچ حقيقتي ندارد و من همينجا اين داستان را جعل مي کنم. اگر جايي خوانديد بدانيد که فقط براي افزايش بازديد سايتشان است.
2. مي گويند يک دليلش رواني است، يعني آدم مي تواند نصفش خوب باشد و نيمي ديگر بد
به ظاهر و باطن هر فرد اشاره دارد و پيام ديگري از اين لوگو مي گويد هر چقدر هم که نااميد باشيد باز هم اميد وجود دارد.
يعني نصف زندگيت رو از دست دادي ولي نصف ديگه رو داري که جبران کني.
3. جابز در کودکي فقير بود و روزهايش را به سختي مي گذراند تا اينکه شخصي پيدا شد که از ميوه فروشي خريد کند و يک سيب بزرگ به جابز بدهد.
جابز به جاي خوردن آن سيب، آن را به ميوه فروشي ديگري برد و به جاي سيب بزرگ، دو سيب کوچک خريد.

يک سيب مي خورد و يکي مي فروشد، اين گونه شروع به کار مي کند تا خرج تحصيلش تمام شود و به مدرسه مي رود و خرج سواد را مي دهد.

مي گويند يکي از دلايلي که سيب اپل اين شرکت بزرگ است همين است.

سيب شرکت اپل از کجا اومده؟

شرکت ,جابز ,داستان ,تواند ,ميوه فروشي ,وجود دارد
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ